Kanal Temizleme Firmaları - DKARE İnşaat
 

HAKKIMIZDA
2008 yılında faaliyete geçen firmamız inşaat sektöründeki tüm yenilikleri dikkate alarak; en üst düzeyde hizmet kalitesi anlayışıyla kurulmuştur. Söz konusu faaliyetlerimiz; alt yapı ile ilgili olarak kanalların temizliği,görüntülenmesi ve rehabilitasyon çalışmalarıdır.Bu amaçla önce müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız; kalite yönetimini esas alarak, uzman ve teknik kadrosuyla ve teknolojiye uygun Ekipmanlarla donatılmış araçlarıyla takipçi ve dinamik yönünü ortaya koymaktadır ve kanal temizleme firmaları arasında yerini almıştır..Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde alanında bir çok Projede yer alarak başarıyla tamamlamasıyla da sektördeki yerini kanıtlamaktadır.Müşterilerimizin talep ve beklentilerini kaliteden ödün vermeden en iyi şekilde karşılamak temel prensibimizdir.Bu doğrultuda DKARE İNŞAAT olarak vizyonumuzu şu üç Başlık altında nitelendirmekteyiz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK
Kanal temizleme firmaları için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir.Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onları memnun etmek başarımızın en büyük etkeni olacaktır.

DÜRÜSTLÜK ve PROFOSYENELLİK
Çalışan tüm personelimiz şirketin tüm etik kuralları çerçevesinde,mesleki vasıflara uygun olarak birbirleriyle uyum içerisinde olmak zorundadır.

KARLILIK
Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak, nitelikli çalışanlarımızın kuruma bağlılığını sağlamak amacıyla karlılık önemlidir.

Kanal Temizleme Videoları