Kanal Görüntüleme Hizmetleri - DKARE İnşaat
 


KANAL GÖRÜNTÜLEME - TV INSPECTION
 

Dünyada şehir planlaması her gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni bir boyut kazanıyor.Günümüzde özellikle kalabalık şehirlerde yaşanan yoğun trafik sebebiyle altyapıda yaşanan her problemi açık kazı yöntemiyle tamire çalışmak,şehri bir bakıma felç etmek anlamına geliyor. Bunun için tüm dünyanın kullandığı,kazıya gerek bırakmayan TV- INSPECTİON sistemi Türkiye’de de başarıyla uygulanmaktadır.

Bu sistemde önceden temizlenmiş kanallara giren CCTV Kameralar çok kısa bir sürede, sadece bir muayene ya da parsel bacası kenarına yerleştirilen görüntüleme aracı vasıtası ile kanalın baştan sona görüntüsünü kaydedip , bize kanaldaki sorunları anında izleme şansı veriyor.Yani bir bakıma şehre endoskopi yapıyor diyebiliriz.Bu becerikli cihazlar çapı 20 cm. tutun da, kanalların bağlandığı 2mt Çapındaki kolektörleri dahi görüntüleyebiliyor.


GÖRÜNTÜLEME–MINI CAM
 

Çok çeşitli boru çaplarında, boru uzunluklarında ve uygulama alanlarında, kullanılabilen kanal görüntüleme sistemi.
Esnekliği, çabuk kurulumu, kolay kullanımı ve kolay bakımı sayesinde Minicam sistemi profesyonellerin yerleşkelerin, küçük ticarethanelerin ve belediyelerin kanal görüntülemelerinde en çok tercih ettikleri sistemlerdir.


 

Kanal Temizleme Videoları